Energetika & fotovoltaika

V rámci našich služeb poskytujeme komplexní služby, profesionální přístup a flexibilitu ve všech fázích projektu – od úvodního poradenství, přes zpracování projektu až po jeho samotnou realizaci. Nabízíme pomocnou ruku se zpracováním dokumentace pro distribuční společnost a další instituce.

Instalací fotovoltaických systémů si zajistíte investici s minimálním rizikem a zaručenou návratností. Ať už hledáte energetickou úsporu pro Vaši domácnost, firmu a její provozy nebo průmyslový objekt. Používáme českou technologii DRAŽICE se zárukou, která zůstává v České republice. Nemusíte se tedy bát rizik z materiálů dodávaných ze zahraničí. Montujeme panely, měniče a ostatní komponenty pouze té nejvyšší kvality.

Komplexní služby

Pomůžeme Vám projít celým procesem pořízení fotovoltaických systémů bez starostí. Od průvodních projektových dokumentů po samotnou realizaci.

Vyřízení dotací

V Aratec Group pro Vás rádi vyřídíme čerpání dotací a veškerou potřebnou dokumentaci k jejich schválení. Nemusíte se o nic starat.

Realizace na míru

Víme, že každý projekt s sebou nese své specifické požadavky. Proto ke každému projektu přistupujeme individuálně a sestavujeme jej na klíč dle přání klienta.

Garance kvality

Nešvarem posledních let, který se zde rozmohl, je používání neznačkových technologií ze zahraničí. U nás se nemusíte bát. Používáme českou technologii DRAŽICE a garantujeme tak kvalitu dílů, práce i záruku v ČR.

Pracujeme s českou technologií DRAŽICE

Proč technologie DRAŽICE?

Jsme hrdým partnerem spadajícím do sítě montážních firem, které nabízejí řešení fotovoltaiky na klíč ve spolupráci s DZ DRAŽICE. Fotovoltaickou elektrárnu si tak u nás může pořídit každý, a to bez složitého zařizování. Sestavíme Vám nezávaznou nabídku na míru, včetně vyřízení výhodných dotací, se kterými můžete pořídit tyto fotovoltaické systémy až o polovinu levněji.

Jak probíhají naše služby?

Pomocí jednoduchého formuláře nám můžete zaslat nezávaznou poptávku. Na základě toho se s Vámi spojí náš expert přes fotovoltaiku a dohodnete si základní parametry. Po úvodní konzultaci Vám sestavíme nabídku na míru a pomůžeme Vám s vyřízením dotací. Následně přecházíme k realizaci samotného projektu do měsíce od podpisu smlouvy.

Rychlý kontakt

Libor Máša
FVE
e-mail: masa@aratec.cz
tel.: +420 608 863 230

Václav Majerik
e-mail: majerik@aratec.cz
tel.: +420 724 707 401