Bezpečnost majetku & ochrana informací

Zabezpečení je v dnešní době zásadní. S námi budete 100 % chráněni kdykoliv a kdekoliv.

Navrhujeme zabezpečení majetku, včetně veškeré IT infrastruktury na míru. Naše služby začínají projektem, kdy následně vše dodáme a provedeme montáž. Taktéž zaškolíme Váš personál, jedná-li se o služby pro firmy a státní správu.

Bezpečnost majetku

  • dohledový a monitorovací kamerový systém
  • nemocniční kamerový systém (operační sály, vyšetřovny)
  • inteligentní budovy
  • speciální aplikace

Kamerové systémy

S námi budete mít vždy 100% přehled o tom, co se u Vás právě děje. Poradíme Vám jaký je ten správný systém pro Vás, všechno dodáme a namontujeme. Kamerové střežící systémy jsou napojeny na centrální systém s digitální archivací, vzdáleným přístupem a okamžitou kontrolou z jakéhokoliv místa na světě.

EZS a EPS

Díky odborné a kvalitní instalaci elektronických zabezpečovacích systémů a protipožárních systémů můžete z firmy nebo domova vždy odcházet v klidu. Zabezpečíme vstup do objektu, snímání prostoru pomocí pohybových čidel, zabezpečení objektu proti neoprávněnému vstupu s následným hlášením poplachu na PCO (pult centrální ochrany) či pomocí GSM brány na mobilní telefon majitele nebo správce objektu ve firmě SMS. Váš objekt také vybavíme senzorovými čidly a hlásiči s možností napojení na PCO.

Inteligentní elektroinstalace

Díky inteligentní elektroinstalaci zajistíme, aby Vaše budova byla bezpečná, energeticky a finančně úsporná a přátelská k životnímu prostředí. Jelikož se jedná o poměrně novou technologii, rádi Vám se vším poradíme a o všechno se postaráme. Ať už se jedná o zabezpečovací systémy, vytápění nebo osvětlení.

Ochrana informací

  • řešení bezpečnosti v rámci IT (kybernetický prostor)
  • zabezpečovací systémy firem
  • komplexní zabezpečení síťové infrastruktury

Rychlý kontakt

Marian Jačo
e-mail: jaco@aratec.cz
tel.: +420 724 873 009

Oto Antoš
e-mail: antos@aratec.cz
tel.: +420 602 753 117